Kamerové systémy (CCTV)

Systémy CCTV patří v současné době mezi technické obory, které se velice progresivně rozvíjejí. Počet realizovaných zakázek v porovnání s minulými lety roste geometrickou řadou a vzhledem k všestranným možnostem využití CCTV systémů v oblasti bezpečnosti, existuje reálný předpoklad zvyšování zájmu o tuto techniku.

Firma SPOJMONT Brno, spol. s r.o. spolupracuje s předními výrobci a dodavateli CCTV techniky. Díky jejich podpoře je v současné době schopna realizovat dodávku jakéhokoliv analogového nebo digitálního kamerového systému.

Systémy CCTV jsou v současné době velmi dynamicky se rozvíjející oblastí sortimentu firmy SPOJMONT Brno, spol. s r.o.

Výběr některých dodavatelů:
  • Dallmeier electronic - www.dallmeier-electronic.com - německá firma zabývající se výrobou digitálních záznamových zařízení pro aplikace s vysokými nároky na rychlost a kvalitu záznamů. Tyto systémy se využívají v převážné míře v objektech s vysokou mírou zabezpečení jako např. banky, benzinové stanice atp.
  • Pelco - www.pelco.com - největší světový výrobce kamerových systémů. Sortiment firmy PELCO čítá cca 4500 položek - jedná se o kompletní sortiment pro kamerové systémy od kamer přes objektivy, polohovací hlavice až po vyhodnocovací zařízení (multiplexery, matice, digitální záznam...)
  • JVC Professional - www.jvc.com - pokud existuje v oblasti CCTV „etalon" kvality, pak jsou to jistě produkty světoznámé značky JVC. V nabídce této značky najdete špičkové čb i barevné kamery pro široké spektrum kamerových systémů.
  • Teleste - www.teleste.com - CFO singlemode a multimode převodníky na optická vedení.
  • Mitsubishi Electric - www.mitsubishieletric.com - tradiční producent komerční i profesionální videotechniky. V naší nabídce najdete ucelený sortiment analogových Time Lapse video rekordérů a kamery CCD-400 s integrovaným zoom objektivem a autofokusem.
  • IDS Imaging Development System - www.ids-imaging.com - výrobce grabovacích karet pro digitální sledovací a záznamový systém iGuard©.
  • HF TECH Slovakia - www.hftech.sk - slovenská firma zabývající se vývojem a výrobou digitálního záznamu na bázi PC.
  • B plus TV - www.btv.cz - tuzemský výrobce bezdrátových spojů pro přenos videosignálu v bezlicenčním pásmu 10,6 GHz.
  • Pixord Company - www.pixord.com - jeden z nejlepších světových výrobců kamerových systémů. Je dodavatelem pro Policii ČR a Armádu ČR.
  • Vivotek - www.vivotek.cz - je expert v oblasti multimediální komunikace, distribuce video-informací a audio-informací pomocí sítí s protokolem IP kabelovým i bezdrátovým přenosem.

IP kamery SIQURA

Produktová řada firmy SIQURA (TKH Group) zahrnuje pevné i otočné IP kamery v provedení box, pevná dome, mini dome a high-speed dome pro vnitřní i venkovní provedení. Digitální enkoder kamer je řešen vícenásobně a umožňuje současnou distribuci MJPEG, MPEG-4 a H.264 streamů.