Aktivní prvky

Firma SPOJMONT Brno, spol. s r.o. provádí návrh, instalaci a konfiguraci aktivních prvků včetně WI-FI zařízení, sloužících k oživení a monitorování jednotlivých technologií.

1. CISCO - systém Catalyst, IP produkty

výrobce : CISCO SYSTEMS Inc. - www.cisco.com

Společnost CISCO SYSTEMS (zkratka z původního San FranCISCO SYSTEMS) byla založena v prosinci 1984 v kalifornském Menio Park skupinou počítačových expertů ze Stanfordovy univerzity. První výrobky a technologie firmy CISCO SYSTEMS poskytly organizacím s vysokými nároky na práci s informacemi funkční a hospodárný způsob, jak propojit mnoho různých počítačových sítí pracujících na bázi rozlišných a vzájemně neslučitelných protokolů. Přestože se zákazníci společnosti CISCO SYSTEMS rekrutují z nejširší škály různých tržních odvětví, jež zahrnuje sféru financí, telekomunikací, služeb, obchodu, vládních sektorů a školství, jedno mají společné : strategickou potřebu efektivní komunikace uvnitř i vně své organizace.

Firma SPOJMONT Brno, spol. s r.o. je certifikovaným obchodním partnerem společnosti CISCO SYSTEMS.

2. Edge-Core

výrobce : Edge-Core - www.edge-core.com

logo Edge-CoreSpolečnost Edge-Core Networks Corporation vznikla v roce 2010 a to sloučením společností  Edge-Core a SMC Networks. Firma Edge-Corebyla založena počátkem roku 2004 jako obchodní divize společnosti Accton, jednoho z největších asijských výrobců OEM/ODM síťových produktů pro přední světové firmy. Počátky společnosti Accton se datují do roku 1988, za novou obchodní značkou Edge-Core se tedy skrývají ověřené technologie a mnohaleté zkušenosti z vývoje a výroby špičkových produktů, na kterém se podílí více jak 2500 odborníků. Společnost Edge-Core vznikla ve snaze přiblížit produkty Accton více k zákazníkům, především však za příznivou cenu. Na základě přímé zpětné vazby tak může efektivně reagovat na potřeby a požadavky trhu.

Edge-Core nabízí spolehlivé aktivní síťové prvky na technicky vysoké úrovni s výborným poměrem cena/výkon. Aktivní prvky Edge-Core jsou ideální volbou pro kancelářské a podnikové aplikace, SMB, ISP poskytovatele a Telco operátory. Rozsáhlé portfolio obsahuje L2/4 přepínače a L3 směrovače s managementem, aktivní prvky pro aplikace FTTx a bezdrátové Wi-Fi spoje. Veškeré funkce těchto prvků jsou implementovány v souladu s deklarovanými standardy a posledními trendy. Jednotky Edge-Core jsou tedy plně slučitelné s prvky dodavatelů třetích stran. Aktivní prvky Edge-Core splňují všechny požadavky pro provoz dané zákony a regulemi ČR a EU.

Firma SPOJMONT Brno, spol. s r.o. dodává aktivní prvky i od jiných firem a výrobců podle požadavků a přání zákazníka.